Harmonogram zajęć

 

 

TYGODNIOWY  HARMONOGRAM  ZAJĘĆ  W  SEKCJACH I KLUBACH ZAINTERESOWAŃ

UNIWERSYTETU  TRZECIEGO WIEKU W CHODZIEŻY

W ROKU AKADEMICKIM 2016/2017

OD  5 PAŹDZIERNIKA 2016 DO 31 MAJA 2017

 

DZIEŃ

GODZ.

SEKCJA , KLUB

PROWADZĄCY/ ODPOWIEDZIALNY

Data pierwszego spotkania

MIEJSCE

 

 

 

Poniedziałek

1700

Wykład obligatoryjny.

Po wykładzie zebranie informacyjne

 

 

Centrum  Aktywności Seniora  ul. Dworcowa 1

 

1000

Sekcja wolontariatu

Krystyna Łuczak

10. X. 2016

Centrum Aktywności Seniora   ul. Dworcowa 1

 

16:00:00

Klub Melomana

Bożena Senger-Pranke

Od grudnia 2016

Centrum Aktywności Seniora  ul. Dworcowa 1

 

 

 

 

Wtorek

1000

Zespół wokalny

Marek Frąckowiak

11. X. 2016

MORPA (dawny żłobek) ul. Reymonta

 

1200

Sekcja fotograficzna

Przemysław Oziemblewski

11. X. 2016

MORPA (dawny żłobek) ul. Reymonta

 

1200

Yoga

Nowe Horyzonty Spółdzielnia Socjalna

11. X. 2016

Centrum Aktywności Seniora  ul. Dworcowa 1

 

1600

Język niemiecki gr. zaawansowana

Andrzej Skibiński

11. X. 2016

Zesp. Szkół PG ul. Wyszyńskiego 2

 

1700

Język niemiecki gr. średniozaawansowana

Andrzej Skibiński

11. X. 2016

Zesp. Szkół PG. ul. Wyszyńskiego 2

 

1700

Język angielski

Iwona Berendt-Sadek

11. X . 2016

Centrum Aktywności Seniora  ul. Dworcowa 1

(spotkanie organizacyjne)

 

Środa

.

 

 

 

1030

Scrable

Halina Partyka

12. X. 2016

Centrum Aktywności Seniora  ul. Dworcowa 1

 

1100

Fitball- ćwiczenia z piłką

Agnieszka Olszewska

12. X. 2016

Centrum Aktywności Seniora  ul. Dworcowa 1

 

 

Czwartek

1000

Sekcja historyczna

Bogusław Matraszek

13. X. 2016

MDK

1030

Sekcja rękodzieła

Anna Kiernicka

13. X. 2016

MORPA (dawny żłobek) ul. Reymonta

1730

Sekcja taneczna

Beata Roguszka

20. X. 2016

Miejskie Gimnazjum ul. Paderewskiego

Piątek

1100

Fitball- ćwiczenia z piłką

Agnieszka Olszewska

07. X. 2016

Centrum Aktywności Seniora  ul. Dworcowa 1

 

1600

Gimnastyka rehabilitacyjna

Agnieszka Mandelt

07. X. 2016

Miejskie Gimnazjum ul. Paderewskiego

 

UWAGA!

 

  • 07 października 2016 godz. 1600 (piątek) – rozdanie certyfikatów dla uczestników projektu „Zwiększenie kompetencji cyfrowych” - Centrum Seniora – Wigor  ul. Dworcowa 1.
  • 13 października 2016 godz. 1100 (czwartek) – spotkanie z Władysławem Kozakiewiczem” Bądź w olimpijskiej formie” spotkaj się i ćwicz z legendarnym mistrzem olimpijskim - Centrum Seniora – Wigor  ul. Dworcowa 1.
  • 26 października 2016 godz. 1600 (środa) – „Bezpieczeństwo seniorów” debata z Powiatową Komendą Policji - Centrum Seniora – Wigor  ul. Dworcowa 1.
  • · Przerwy w zajęciach: od 23 do 31 grudnia 2016r ferie zimowe od 1 - 12 lutego 2017r. od 13- 18 kwietnia 2017r.
  • · Warsztaty teatralne w poniedziałek godz.18.15 w biurze UTW
  • Zajęcia plastyczne w czwartek godz.17.30 LO ul.Żeromskiego

 

 


 

TYGODNIOWY  HARMONOGRAM  ZAJĘĆ  W  SEKCJACH I KLUBACH ZAINTERESOWAŃ

UNIWERSYTETU  TRZECIEGO WIEKU W CHODZIEŻY

W ROKU AKADEMICKIM 2015/2016

OD  8 PAŹDZIERNIKA 2015 DO 31 MAJA 2016

 

DZIEŃ

GODZ.

SEKCJA , KLUB

PROWADZĄCY

MIEJSCE

 

 

 

 

Poniedziałek

17:00:00

Wykład obligatoryjny.

Po wykładzie zebranie informacyjne

 

Sala Sesyjna Urzędu Miasta , Chodzieski Dom Kultury lub czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej

 

 

14:30:00

Język angielski gr. średniozaawansowana

Hanna Wielgosz- Stachowiak

I LO Chodzież ul. Żeromskiego 11

 

 

15:30:00

Język angielski gr. zaawansowana

Hanna Wielgosz-Stachowiak

I LO  ul. Żeromskiego 11

 

 

16:00:00

Klub Melomana

Bolesław Mrugalski

Miejska Biblioteka Publiczna- czytelnia

 

 

19:00:00

Ćwiczenia w basenie

Monika Smaruj

Basen MOSIR

 

 

 

 

 

Wtorek

09:00:00

Sekcja rękodzieła

Wiesława Bukowska

MORPA (dawny żłobek) ul. Reymonta

 

 

11:00:00

Chór

Tamara Paszkowska

MORPA (dawny żłobek) ul. Reymonta

 

 

16:00:00

Język niemiecki g II

Andrzej Skibiński

Zesp. Szkół PG. ul. Wyszyńskiego 2

 

 

17:00:00

Język niemiecki gr. I

Andrzej Skibiński

Zesp. Szkół PG ul. Wyszyńskiego 2

 

 

15:45:00

Gimnastyka rehabilitacyjna

Magdalena Walkowiak

I LO  ul. Żeromskiego 11

 

 

17:00:00

Gimnastyka rehabilitacyjna

Anna Wilczak

I LO ul. Żeromskiego 11

 

 

Środa

.

 

 

 

 

 

 

Czwartek

08:30:00

Joga gr. I

Beata Mrugalska

Sala Jogi ul. Harcerska

 

 

10:00:00

Joga gr. II

Beata Mrugalska

Sala Jogi ul. Harcerska

 

 

10:00:00

Scrable

Halina Partyka

MORPA (dawny żłobek) ul. Reymonta

 

 

14:30:00

Komputery

Zdzisław Wojciechowski

I LO  ul. Żeromskiego 11

 

 

17:40:00

Zajęcia plastyczne

Izabella Kostrzewa

I LO ul. Żeromskiego 11

 

 

10:00:00

Historia

Bogusław Matraszek

MDK ul. Staszica

 

 

16:00:00

Brydż

 

Klub Seniora ul. Małachowskiego

 

 

 

 

Piątek

15:15:00

Sekcja gimnastyczno-taneczna

Magdalena Walkowiak

Miejskie Gimnazjum ul Paderewskiego

16:00:00

Sekcja rowerowa

Krystyna Majewska

 

17:00:00

Sekcja wolontariatu

Krystyna Łuczak

Biuro UTW

 

UWAGA!

 

1.Warsztaty terapii dźwiękiem prowadzone przez p. Dariusza Olejniczaka  odbędą się

 

5 listopada (czwartek) o godz. 16.00 – 17.45  oraz

13 listopada ( piątek) o godz. 12.00 – 14.00 w Chodzieskim Domu Kultury

 

Prosimy o zabranie ze sobą maty, wygodnego stroju i kocyka do przykrycia

Zgłoszenia sms-owe  i telefoniczne przyjmowane będą  do 31 października b.r.

pod nr tel. 661 799 699 lub 510 105 370

 

2  Warsztaty – treningi pamięci odbędą się  w II semestrze  roku 2015/2016

 

3 Przerwy w zajęciach: 23-31.12.2015; 18-31.01. 2016; 24-29.03.2016.

 

 

 


 

 

TYGODNIOWY  HARMONOGRAM  ZAJĘĆ  W  SEKCJACH I KLUBACH ZAINTERESOWAŃ  UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU

W CHODIEŻY W ROKU AKADEMICKIM 2014/2015

OD  7 PAŹDZIERNIKA 2014 DO 31 MAJA 2015

 

DZIEŃ

GODZ.

SEKCJA , KLUB

PROWADZĄCY

MIEJSCE

UWAGI

 

 

Poniedziałek

17:00:00

Wykład obligatoryjny

 

Sala Sesyjna Urzędu Miasta lub Spółdzielnia Mieszkaniowa

Jeden raz w miesiącu

14:00:00

Informatyka gr.zaawansowana

Zdzisław Wojciechowski

I LO Chodzież ul. Żeromskiego 11

Pierwsze spotkanie 20.10.2014

15:00:00

Informatyka gr. początkująca

Zdzisław Wojciechowski

I LO Chodzież ul. Żeromskiego 11

19:00:00

Ćwiczenia w basenie

Monika Smaruj

Basen MOSIR Chodzież ul. Staszica

 

 

 

 

Wtorek

08:00:00

Sekcja Nordic Walking

Zofia Baxmann

Mostek na Bolemce

 

10:00:00

Scrable

Halina Partyka

MORPA (dawny żłobek) ul. Reymonta

 

12:00:00

Warsztaty fotograficzne

Przemysław Oziembłowski

MORPA (dawny żłobek) ul. Reymonta

 

15:30:00

Język niemiecki gr. I

Andrzej Skibiński

Zesp.Szkół PG ul. Wyszyńskiego 2

 

16:30:00

Język niemiecki gr. II

Andrzej Skibiński

Zesp.Szkół PG ul. Wyszyńskiego 2

 

17:00:00

Warsztaty plastyczne

Izabela Kostrzewa

I LO Chodzież ul. Żeromskiego 11

 

 

 

 

Środa

09:00:00

Sekcja rękodzieła

Wiesława Bukowska

MORPA (dawny żłobek) ul. Reymonta

 

10:00:00

Historia

Bogusław Matraszek

MDK Chodzięż ul. Staszica

 

11:00:00

Chór

Tamara Paszkowska

MORPA ( dawny żłobek) ul. Reymonta

 

15:00:00

Gimnastyka rehabilitacyjna

Magdalena Walkowiak

Miejskie Gimnazjum Ch-ż ul.Paderewskiego

 

18:00:00

Gimnastyka rehabilitacyjna

Anna Wilczak

I LO Chodzież ul. Żeromskiego 11

 

19:00:00

Ćwiczenia w basenie

Monika Smaruj

Basem MOSIR Chodzież ul Staszica

 

 

 

 

Czwartek

08:00:00

Sekcja Nordic Walking

Zofia Baxmann

Mostek na Bolemce

 

11:15:00

Język angielski gr. zaawansowana

Hanna Wielgosz-Stachowiak

I LO Chodzież ul. Żeromskiego 11

 

12:15:00

Język angielski gr. średniozaawansowana

Hanna Wielgosz-Stachowiak

I LO Chodzież ul. Żeromskiego 11

 

13:00:00

Sekcja kulinarna

Marcin Rusiewicz

Centrum Edukacji Zawodowej ul. Wyszyńskiego 2

 

16:00:00

Sekcja brydżowa

Sebastian Nowak

Biuro UTW ul. Jagiellońska

 

 

 

Piątek

15:30:00

Sekcja gimnastyczno-taneczna

Magdalena Walkowiak

I LO Chodzież ul. Żeromskiego 11

 

16:00:00

Sekcja rowerowa

Krystyna Majewska

Parking przy nowym kościele

Pierwsze spotkanie 10.10.2014 godz.16:00

 

 

 

UWAGA!

  1. Zajęcia płatne (3 zł/godz.) odbędą się pod warunkiem, że grupa liczy minimum 10 osób
  2. Klub melomana – harmonogram zajęć zostanie podany w terminie późniejszym.
  3. Warsztaty psyhcologiczne – harmonogram  zajęć zostanie podany w terminie późniejszym
  4. Przerwy w zajęciach: 22-31.12.2014; 16-27.02. 2015; 1-7.04.2015.
  5. Wszelkie informacje dotyczące zajęć znajdują się na naszej stronie: www.utw.chodziez.pl

 

 


 

 

TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ W SEKCJACH I KLUBACH ZAINTERESOWAŃ UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU W CHODZIEŻY W ROKU AKADEMICKIM 2013/2014

OD 4 PAŹDZIERNIKA 2013 DO 31 MAJA 2014

DZIEŃ

GODZ

SEKCJA KLUB

PROWADZĄCY

MIEJSCE

UWAGI

Poniedziałek

17:00:00

Wykład audytoryjny

 

MDK Chodzież

Jeden raz w miesiącu

10,00

 

 

14,30

 

scrable

 

Informatyka – grupa początkująca

Halina Partyka

 

Zdzisław Wojciechowski

Biuro UTW ul. Jagiellońska

 

I LO Chodzież, ul. Żeromskiego

 

17:00:00

Sekcja plastyczna

Izabela Kostrzewa

I LO Chodzież, ul Żeromskiego

Pierwsze spotkanie 08.10.2013MDK

Wtorek

08:00:00

Sekcja nordic walking

Zofia Baxmann

Mostek na Bolemce

 

09:00:00

Informatyka grupa zaawansowana

Tomasz Żurek

ZSP Chodzież, ul Kościuszki

 

10:00:00

Sekcja kulinarna

Marcin Rusiewicz

Centrum Edukacji Zawodowej, ul. Wyszyńskiego 2

 

15:00:00

Sekcja organizatorów turystyki

Dorota Rosół

Biuro UTW ul. Jagiellońska

 

16:00

17:00

Język niemiecki gr. II

Język niemiecki gr. I

Andrzej Skibiński

ZSP Chodzież, ul Kościuszki

 

16:30:00

Terapia tańcem

Magdalena Walkowiak

I LO Chodzież, ul. Żeromskiego

 

Środa

09:00:00

Sekcja rękodzieła

Wiesława Bukowska

MORPA (dawny żłobek) ul. Reymonta

 

10:00:00

Sekcja historyczna

Bogusław Matraszek

MDK Chodzież, ul Staszica

 

11:00:00

Chór

Tamara Paszkowska

MORPA (dawny żłobek) ul. Reymonta

 

16:30:00

Gimnastyka rehabilitacyjna

Maria Okoń

I LO Chodzież, ul. Żeromskiego sala gimnastyczna

 

18:00:

Sekcja fotograficzna

Janusz Skwierzyński

MORPA (dawny żłobek) ul. Reymonta

 

Czwartek

08:00:

 

Sekcja nordic walking

Zofia Baxmann

Mostek na Bolemce

 

 

 

 

 

 

16:00

 

Sekcja brydżowa

Irena Lochyńska

Biuro UTW ul. Jagiellońska

 

19:30

 

Gimnastyka rehabilitacyjna

Anna Wilczak

Miejskie Gimnazjum ul. Paderewskiego

 

Piątek

08:00

 

 

09:00:

Język angielski gr. I

 

 

Język angielski gr. II

 

Barbara Rudzińska

Hala sportowa ZSP ul.

 

Wyszyńskiego (wejście od strony dworca PKP)

 

16:00:

Sekcja rowerowa

Krystyna Majewska

Przy nowym kościele

Od 04.10.2013

 

 

 

17:00:

 

 

Sekcja wolontariatu

 

 

Klub melomana

 

 

Warsztaty psychologiczne

dwa razy w miesiącu po dwie godziny

spotkania z prawnikiem

Daniela Bogusławska

 

 

Bolesław Mrugalski

Biuro UTW ul. Jagiellońska

 

 

ZSLG Rataje

spotkanie 21.10.2013   godz.17,00

 

Harmonogram zajęć zostanie podany w terminie późniejszym

Harmonogram zajęć zostanie podany w terminie późniejszym

Termin zostanie podany później

UWAGA!

 

  1. Przerwy w zajęciach: 23-31.12.2013, 03-16.02.2014, 17-22.04.2014
  2. Wszelkie informacje dotyczące zajęć znajdują się na naszej stronie: www.utw.chodziez.pl

 


 

TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ W SEKCJACH I KLUBACH ZAINTERESOWAŃ UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU W CHODZIEŻY








od 10 października 2012r. do 31 maja 2013r.












DZIEŃ GODZINA SEKCJA, KLUB PROWADZĄCY MIEJSCE UWAGI
Poniedziałek 17:00 Sekcja organizatorów turystyki Dorota Rosół Biuro UTW ul. Jagiellońska 5.11.2012 dalsze wg.uzg.
20:00 Aerobik w wodzie M. Wiśniewska-Smaruj MOSiR chodzież 10.09, 17.09, 24.09, 01.10, 08.10, 15.10, 22.10, 29.10, 05.11, 12.11, 19.11, 26.11.2012
Wtorek 09:00 Nordic walking Zofia Baxmann Przy mostku na Bolimce
09:00 Sekcja rękodzieła Wiesława Bukowska MORPA (dawny żłobek przy Reymonta)
11:00 Chór Tamara Paszkowska MORPA (dawny żłobek przy Reymonta)
12:00 Informatyka - grupa zaawansowana Tomasz Żurek ZSP ul. Kościuszki (folwark)
16:00 Język niemiecki - grupa zaawansowana Andrzej Skibiński ZSP ul. Kościuszki (folwark)
17:00 Język niemiecki - grupa średniozaawansowana Andrzej Skibiński ZSP ul. Kościuszki (folwark)
17:00 Zajęcia ruchowo - taneczne Magdalena Walkowiak I LO ul. Żeromskiego
Środa 10:00 Sekcja historyczna Bogusław Matraszek MDK Chodzież
16:00 Gimnastyka rehabilitacyjna Anna Wilczak Miejskie Gimnazjum ul. Paderewskiego
17:00 Gimnastyka rehabilitacyjna Maria Okoń I LO ul. Żeromskiego
18:15 Sekcja fotograficzna Janusz Skwierzyński MORPA (dawny żłobek przy Reymonta) 24.10.2012 pierw.spotk.
20:00 Aerobik w wodzie M. Wiśniewska-Smaruj MOSiR chodzież 12.09, 19.09, 26.09, 03.10, 10.10, 17.10, 24.10, 31.10, 07.11, 14.11, 21.11.2012
Czwartek 10:00 Sekcja scrabli Halina Partyka Biuro UTW ul. Jagiellońska
15:00 Informatyka - grupa początkująca Zdzisław Wojciechowski I LO ul. Żeromskiego
16:00 Sekcja brydżowa Irena Lochyńska Biuro UTW ul. Jagiellońska
17:00 Sekcja melomana Bolesław Mrugalski Zespół Szkół Licealno - Gimnazjalnych w Ratajach
Piątek 09:00 Sekcja kulinarna "Kuchnie czterech stron świata" Marcin Rusiewicz Centrum Edukacji Zawodowej ul. Wyszyńskiego Co dwa tygodnie od 19.10.2012






UWAGA!




1. Sekcja wolontariatu i pomocy koleżeńskiej pracuje w zależności od zgłoszonych potrzeb
2. Zajęcia z rysunku artystycznego ze względu na małą ilość chętnych nie będą kontynuowane w roku akademickim 2012/2013
3. Zajęcia sekcji rowerowej są zawieszone na okres jesienno - zimowy; termin rozpoczęcia będzie podany na naszej stronie internetowej
4. Sekcja języka angielskiego rozpocznie zajęcia od stycznia 2013

5. Przerwy w zajęciach: od 22 - 31 grudnia 2012, od 14 - 27 stycznia 2013, od 28 marca do 02 kwietnia 2013
6. Wszelkie informacje dotyczące zajęć znajdują się na naszej stronie: www.utwchodziez.pl

 

Oferta zajęciowa

  1. Sekcja komputerowa
  • dla zaawansowanych
  • dla początkujących
  1. Sekcja języka niemieckiego
  • dla zaawansowanych
  • dla początkujących
  1. Sekcja języka angielskiego
  2. Gimnastyka rehabilitacyjna
  3. Sekcja  historyczna
  4. Sekcja brydżowa
  5. Sekcja organizacji turystyki
  6. Sekcja melomana
  7. Sekcja scrabli

10.  Nordic  walking

11.  Sekcja kulinarna „ Kuchnie czterech stron świata”

12.  Sekcja rękodzieła

13.  Chór

14.   Wykłady audytoryjne

15.    Wykłady specjalistyczne


 

TYGODNIOWY  HARMONOGRAM  ZAJĘĆ  w  SEKCJACH I KLUBACH ZAINTERESOWAŃ  -

UNIWERSYTETU   TRZECIEGO  WIEKU  w  CHODZIEŻY

w okresie od 10 października 2011r  do  31 maja 2012r.

Przerwy w zajęciach: od 23 – 31 grudnia 2011 r. ,  13 lutego – 26 lutego 2012r. , 5 - 10 kwietnia 2012 r.

DZIEŃ

GODZ.

SEKCJA, KLUB

PROWADZĄCY

MIEJSCE

UWAGI

Sekcja informatyczna – kurs komputerowy  48 godz.

- grupa podstawowa    .

- kontynuująca

Tomasz Żurek

ZSP Chodzież,

ul.Kościuszki

Termin spotkań uzgodniono z uczestnikami sekcji

Lektorat j. angielskiego

I grupa-kontynuujaca

II    -   - początkująca

Hanna  Wielgosz-Stachowiak

I LO - Żeromskiego

Od II semestru

wtorek

1500

1600

1700

Sekcja języka niemieckiego

- grupa kontynuująca

- grupa kontynuująca

- grupa początkująca

Andrzej Skibiński

ZSP Chodzież ul.Kościuszki

Wtorek

900

Nordic walking –grupa wolnochodząca

Zofia Baxmann

Miejsce spotkania: most nad Bolimką. J. Miejskie

wtorek

900

Sekcja rękodzieła

Czesława Dutkiewicz

MORPA /siedziba

Żłobka ul.Reymonta/

wtorek

1100

Chór

Tamara Paszkowska

MORPA /siedziba

Żłobka

ul.Reymonta/

wtorek

1000

Sekcja scrabli

Halina Partyka

Biuro UTW

Środa

1700

Gimnastyka rehabilitacyjna

Maria Okoń

I LO – ul. Żeromskiego

Miejskie

Środa

1600

Gimnastyka rehabilitacyjna

Anna Wilczak

Gimnaz. ul. Paderewskiego

czwartek

900

Nordic walking

- grupa szybkochodząca

Zofia Baxmann

Miejsce spotkania: most nad Bolimką, J. Miejskie

czwartek

1630

Sekcja brydżowa

Sebastian  Nowak

Biuro UTW

czwartek

1200

Sekcja plastyczna

Dorota Borucka

MDK Chodzież

Środa

1000

Sekcja historyczna

Bogusław Matraszek

MDK ul. Staszica

Pierwsze spotkanie 19.10.2011r. środa

1. Sekcja Wolontariatu i Pomocy koleżeńskiej:  pracuje w zależności od zgłoszonych potrzeb.

2. Warsztaty psychologiczne  do uzgodnienia w terminie późniejszym

3. Klub Kinomana -   ChDK

4. Klub Melomana -  w trakcie uzgodnień.

5.Kurs decupage    -  w trakcie uzgodnień

6. Wykłady audytoryjne i specjalistyczne

7. Spotkania muzyczne w restauracji "U Kota Wasyla"

8. Wycieczki i wyjazdy do teatru i oper

9. Spotkania integracyjne

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information